Prezydent Duda śpiewa na cześć Lewandowskiego (WIDEO)

Piłka nożna

Prezydent RP Andrzej Duda podkreślał po meczu z Armenią wielkie emocje, jakie towarzyszyły wszystkim kibicom na Stadionie Narodowym w ostatnich minutach spotkania. - Przeżyliśmy dzisiaj horror, to trzeba sobie powiedzieć. Mecz jest jednak wygrany i mogę powiedzieć tylko jedno: Robert Lewandowski - odśpiewał Duda.

Marcin Lepa: Panie Prezydencie, w tych eliminacjach jesteśmy chyba stworzeni do cierpienia, bo co mecz to mamy większą dramaturgię...

Andrzej Duda: Przeżyliśmy dzisiaj horror, to trzeba sobie powiedzieć. Mecz jest jednak wygrany i mogę powiedzieć tylko jedno: Robert Lewandowski!

Lewandowski jest tak naprawdę jednym z nielicznych, którzy mogą zasługiwać na pozytywną notę. To był chyba taki mecz na zapomnienie, taki, który może nas naładować i pokazać, że musimy wrócić do tej gry z Euro 2016...

Oczywiście. Liczyliśmy po tym golu Lewandowskiego z początku drugiej połowy, że drużyna ruszy do przodu. Powiedzmy sobie jednak szczerze - to nie był najlepszy mecz reprezentacji Polski. Na szczęście wygraliśmy to spotkanie i tak jak to powiedział prezes Boniek - trzeba o nim zapomnieć i cieszyć się z trzech punktów.

Cały wywiad w załączonym materiale wideo.

Marcin Lepa, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze