Ostra wymiana słów między Bellew a Floresem. Obaj w limicie przed walką (WIDEO)

Sporty walki
Ostra wymiana słów między Bellew a Floresem. Obaj w limicie przed walką (WIDEO)
fot. youtube.com

Tony Bellew (27-2-1, 17 KO) oraz BJ Flores (32-2-1, 20 KO) zmieścili się w limicie kategorii junior ciężkiej przed walką o mistrzostwo świata organizacji WBC. Zdecydowanym faworytem jest Brytyjczyk.

Bellew sprawił sporą niespodziankę pod koniec maja, pokonując Ilungę Makabu (19-2, 18 KO) w walce o wakujący pas mistrza świata. Teraz jednak to on ma wszystkie atuty po swojej stronie i wydaje się, że jego porażka nie wchodzi w grę. Innego zdania jest choćby David Haye. - Nie sądzę, by Tony wygrał tę walkę. BJ jest wielkim cruiserem. Spójrzcie na nich, kiedy staną blisko siebie. Tony jest wysoki i chudy, podczas gdy BJ jest szeroki i masywniejszy, więc może go skarcić - powiedział.

Zawodnicy spotkali się już na oficjalnej ceremonii ważenia, na której obaj zmieścili się w limicie kategorii junior ciężkiej, który wynosi 90,719 kg. Kiedy jednak doszło do tradycyjnego spojrzenia, to nie potrafili ukryć emocji. Prym wiódł Bellew, atakując słownie swojego przeciwnika - ten jednak nie pozostał dłużny. Wiemy więc, że w ringu czekają nas wielkie emocje!

 

 Transmisja gali w sobotę w Polsacie Sport Extra od 22.30.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze