1 liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
1 liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica. Transmisja w Polsacie Sport
fot.Cyfrasport

W niedzielnym meczu 13. kolejki 1 ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie Miedź Legnicę. Gospodarze przed tą kolejką byli liderem, ale po sobotnim zwycięstwie GKS-u Katowice to zespół Jerzego Brzęczka otwiera tabelę 1 ligi. Czy Zagłębie Sosnowiec odzyska przewodnictwo w tabeli? Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica w Polsacie Sport.

Piotr Mandrysz będzie miał okazję na pierwsze zwycięstwo w roli trenera Zagłębia Sosnowiec. W debiucie szkoleniowca jego podopieczni zremisowali na własnym boisku z Drutex Bytovią Bytów 3:3. Mimo podziału punktów Zagłębie przed 13. kolejką spotkań 1 ligi utrzymało prowadzenie w tabeli, ale miało zaledwie punkt przewagi nad GKS Katowice.

Jak się okazało w sobotę GKS Katowice pokonał na wyjeździe Sandecję Nowy Sącz 1:0. Katowiczanie przynajmniej do niedzielnego wieczora wskoczyli na fotel lidera.

W zespole Miedzi Legnica po wygranej 5:1 w Puławach nad Wisłą panują bojowe nastroje, a sytuacja kadrowa jest bardzo dobra. Do kadra meczowej wracają Wojciech Łobodziński oraz Oscar Martin.

 

- To dla nas bardzo dobra wiadomość i wzmocnienie siły ofensywnej. Jeśli chodzi o formę zespołu, to już przy okazji meczu z Podbeskidziem mówiłem, że jesteśmy w bardzo dobrej dyspozycji i trzymamy tę formę. W każdym meczu tworzymy sytuacje bramkowe i trzeba je tylko wykorzystywać. Czasem potrzeba trochę szczęścia. W każdym meczu są okresy kiedy trzeba atakować lub bronić, a moi zawodnicy inteligentnie i dojrzale reagują na bieżące sytuacje boiskowe. To jest nasza siła! – mówił przed starciem z liderem 1 ligi trener Miedzi Legnica, Ryszard Tarasiewicz.

 

Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica w Polsacie Sport od 17:30.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze