Wiceprezydent Wrocławia: Przygotowania do World Games zgodnie z harmonogramem

Inne

Przedstawiciele komitetów olimpijskich odwiedzili Wrocław, gdzie w 2017 roku odbędzie się World Games. - Wizytatorzy są bardzo pozytywnie zaskoczeni - stwierdził wiceprezydent Wrocławia Wojciech Adamski.

10. Światowe Igrzyska Sportowe rozpoczną się we Wrocławiu 20 lipca 2017 roku. Choć do imprezy został jeszcze rok, to postępy w budowaniu obiektów są bardzo imponujące.

Wszystko to udało się zrobić za zgodą całego środowiska konserwatorskiego. Udało się stworzyć tak nowoczesny, piękny obiekt, a  jednocześnie zachować historię. Po jednej stronie została przeprowadzona renowacja i zachowane proporcje 1:1, dokładnie tak, jak było w latach 30. Z drugiej stron jest nowoczesna, kryta trybuna. Myślę, że kibice żużla i futbolu amerykańskiego będą zadowoleni - stwierdził wiceprezydent Wrocławia.

Do stolicy dolnego śląska zawitali przedstawiciele komitetów olimpijskich, aby sprawdzić, czy wszystko przebiega zgodnie z planem.

 

Są bardzo pozytywnie zaskoczeni. Słuchamy ich opinii, bo to ludzie bardzo doświadczeni. Chcemy, aby te zawody przyniosły Wrocławiowi jak najwięcej korzyści i z tych spotkań wyciągniemy pozytywne wnioski - dodał Wojciech Adamski.

 

Cała rozmowa z Wojciechem Adamskim w załączonym materiale wideo.

ko, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie