Juskowiak wzmocnił dział skautingu Lecha Poznań

Piłka nożna
Juskowiak wzmocnił dział skautingu Lecha Poznań
fot. Cyfrasport

Andrzej Juskowiak wrócił do Lecha Poznań! Były reprezentant Polski wzmocnił dział skautingu. Będzie odpowiedzialny za weryfikację piłkarzy, którzy mogliby trafić na Bułgarską.

- Andrzej Juskowiak ostatnio coraz bardziej angażuje się w życie poznańskiej i wielkopolskiej piłki i niejako naturalnym trybem było zaproszenie go do wsparcia naszych działań. Niewątpliwie dla nas to bardzo ważne, że byli lechici chcą współpracować z klubem i dzielić się swoim doświadczeniem - wyjaśnił szef skautingu Lecha Poznań Tomasz Wichniarek.

 

- Na początku muszę przede wszystkim dobrze poznać sposób funkcjonowania. Pomocne w tej pracy będzie to, że znam specyfikę klubu i moje spojrzenie na zawodników jest już odpowiednio ukierunkowane. Cieszę się, że mogę okazać się też wsparciem przy weryfikacji zawodników występujących w krajach, w których miałem okazję grać przez wiele lat - przyznał "Jusko".

 

Juskowiak był piłkarzem Kolejorza w latach 1987-1992. W tym czasie rozegrał 95 meczów, w których strzelił 43 gole. Dwukrotnie wywalczył mistrzostwo, raz sięgnął po Superpuchar Polski.

 

Były reprezentant Polski pracował w poznańskim klubie w latach 2009-2011 jako trener napastników.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze