Bartosz Kurek wraca do gry!

Siatkówka

Drużyna PGE Skry Bełchatów spotkanie czwartej kolejki PlusLigi z Espadonem Szczecin rozpoczęła z Bartoszem Kurkiem w wyjściowej szóstce. "Włóżmy między bajki opowieści o problemach Bartka z psychiką" – powiedział komentujący ten mecz Wojciech Drzyzga.

Gospodarze rozpoczęli to spotkanie od mocnego uderzenia, wypracowali sobie przewagę 4:0, a w jednej z akcji Bartosz Kurek został zablokowany. Na pierwszy punkt atakującego reprezentacji Polski w Obecnym sezonie PlusLigi trzeba było czekać do wyniku 5:5.

 

 

"Bartosz Kurek wraca na boisko, wraca do pierwszego składu Skry. Można powiedzieć, że proces leczenia pędzi jak Shinkansen" - stwierdził komentujący spotkanie Jerzy Mielewski.

"Włóżmy między bajki opowieści o problemach Bartka z psychiką" – dodał Wojciech Drzyzga.

 

Bartosz Kurek był wcześniej siatkarzem PGE Skry Bełchatów w latach 2008-12. Wywalczył z tą drużyną między innymi trzy mistrzostwa i trzy Puchary Polski oraz srebro i brąz w Lidze Mistrzów. W obecnym sezonie miał występować w JT Thunders, jednak z przyczyn osobistych rozwiązał kontrakt z japońskim klubem za porozumieniem stron. Na początku października reprezentant Polski podpisał kontrakt z PGE Skrą Bełchatów, gdzie zastąpił Drażena Luburicia. Serb przeniósł się do... JT Thunders, gdzie zastąpił Kurka.

RM, psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze