Venatores z nowym składem CS:GO

Inne
Venatores z nowym składem CS:GO

Polska organizacja gamingową Venatores związała się z nową, złożoną z polskich zawodników drużyną Counter-Strike: Global Offensive, która do tej pory występowała pod nazwą Klanowa Nazwa Robocza.

Przed kilkoma dniami Venatores pożegnała swój poprzedni zespół Counter-Strike: Global Offensive. Był to jednak początek zmian, jakie wkrótce miały zajść w organizacji. Kolejnym krokiem było pozyskanie nowej ekipy, która na polskim podwórku zdążyła już wyrobić sobie sporą markę. Mowa tu o Klanowej Nazwie Roboczej, w której skład wchodzą bardzo znani polscy zawodnicy, tacy jak między innymi Adam 'destru' Gil, czy Sebastian 'dArk' Babiński. Pod banderą Venatores drużyna ta zdążyła już wygrać turniej AMD League 2, który odbywał się w Poznaniu. Co więcej, menadżerem formacji został oficjalnie znany komentator Counter-Strike'a - Łukasz 'PRAWUsGanczewski. Ten sprawował już w przeszłości funkcję menadżera bardzo znanego polskiego zespołu, w którego skład wchodzili między innymi Grzegorz 'SZPERODziamałek, Michał 'MICHU' Müller, czy Paweł 'innocent' Mocek. 

Na temat dołączenia do Venatores wypowiedział się jeden z zawodników zespołu, Maciej 'Luz' Bugaj:

"Po długich rozmowach z wieloma organizacjami, postanowiliśmy dołączyć do Venatores. Wydaje nam się, że będzie to najlepszy wybór zarówna dla nas, jak i dla samej organizacji. Oficjalnie nasza drużyna ma nowy dom! Postaramy się pokazać z jak najlepszej strony w nowych barwach oraz nie zawieść ludzi, którzy nas wspierają.

 

 

Skład drużyny przedstawia się następująco:


Sebastian 'dark' Babiński
Adam 'destru' Gil
Wiktor "mynio" Kruk
Maciej "Luz" Bugaj
Sebastian 'NEEX' Trela

 

Menadżer drużyny : PRAWUs
Trener : Artur "dOK" Kaleta

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze