Zagraniczne powołania Dorny. Kapustka odpocznie od pierwszej reprezentacji

Piłka nożna
Zagraniczne powołania Dorny. Kapustka odpocznie od pierwszej reprezentacji
fot. PAP

Bartosz Kapustka, Mariusz Stępiński i Paweł Dawidowicz - reprezentanci Polski regularnie powoływani przez Adama Nawałkę do pierwszej reprezentacji tym razem zagrają w kadrze U-21. Zagraniczne powołania na listopadowe mecze z Macedonią i Niemcami rozesłał właśnie Marcin Dorna.

Młodzi Polacy przygotowują się do Euro 2017, które rozegrane zostanie w przyszłym roku w naszym kraju. Tym razem rywalami naszych młodzieżowców w meczach towarzyskich będą zespoły Macedonii i Niemiec. Z zespołem z Bałkanów zmierzymy się 10 listopada w Krakowie, na stadionie Cracovii przy ulicy Kałuży. Z kolei z naszymi zachodnimi sąsiadami zagramy pięć dni później w Tychach.

Mniej więcej w tym samym czasie dorosła reprezentacja Polski rozegra swój ostatni jesienny pojedynek w eliminacjach MŚ 2018 - z Rumunią zmierzymy się na wyjeździe 11 listopada. Kadrze Adama Nawałki tym razem nie pomoże Bartosz Kapustka, który obok czterech innych piłkarzy grających za granicą, dostał już powołanie na "młodzieżówkę". Pozostali gracze, którzy już mogą się szykować do listopadowych spotkań kadry U-21 to Paweł Dawidowicz, Bartłomiej Drągowski, Igor Łasicki i Mariusz Stępińśki.

Powołani zawodnicy:

Paweł Dawidowicz (VFL Bochum)
Bartłomiej Drągowski (AFC Fiorentina)
Bartosz Kapustka (Leicester City FC)
Igor Łasicki (SSC Napoli)
Mariusz Stępiński (FC Nantes)

 

Transmisje meczów z Macedonią i Niemcami w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze