Tragedia młodego piłkarza! Pomóżmy Błażejowi

Piłka nożna

Ogromny dramat dotknął młodego piłkarza MLKS Józefovia Błażeja Cymermana. 10 października 14-latek śpiesząc się na trening wpadł pod pociąg. Chłopak stracił obie nogi, ale na szczęście przeżył. Teraz zawodnik jest już w domu, lecz jego rehabilitacja oraz zakup protez generują ogromne koszty.

Wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Świadkowie zobaczyli osobę w bluzie klubu z Józefowa na torach kolejowych. Okazało się, że to młody zawodnik tej drużyny. Wszyscy drżeli o jego życie. Po kilku dniach śpiączki, w której utrzymywali go lekarze, Błażej został wybudzony. Co więcej po dziesięciu dniach w szpitalu chłopak wrócił do domu.

 

Zdaniem osób z jego najbliższego otoczenia Błażej czuje się świetnie, dopisuje mu humor. Teraz zaczęła się walka o powrót chłopaka do normalnego życia. Koszt protez jest ogromny, ale jak pokazały ostatnie dni ludzka dobroć jeszcze większa. Pieniądze wpływają nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy. Dodatkowo do pomocy włączyły się firmy, które chcą dostarczyć elementów do przebudowy domu 14-latka tak aby ten mógł w nim funkcjonować. Pomóc może każdy.

 

IM, jozefovia.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze