Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Lider 1 ligi Zagłębie Sosnowiec w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 14. kolejki podejmie rewelację początku sezonu Wigry Suwałki. Gospodarze będą chcieli odskoczyć goniącym ich rywalom. Goście natomiast w dalszym ciągu poszukują formy z pierwszych starć obecnych rozgrywek. Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki w Polsacie Sport.

Od kiedy z drużyną z Sosnowca pożegnał się Jacek Magiera forma zespołu ewidentnie spadła. W czterech meczach Zagłębie zgromadziło pięć punktów, a zwycięstwo odniosło dopiero przed tygodniem w spotkaniu z Miedzią Legnica.

 

Wigry kapitalnie rozpoczęły zmagania w tym sezonie. Pięć zwycięstw w pierwszych sześciu starciach zapewniło ekipie z Suwałk chwilową pozycję lidera, z której zepchnęło ją właśnie Zagłębie. Potem było już tylko gorzej. Siedem meczów bez wygranej spowodowało, że drużyna spadła na 8. miejsce. Piłkarzom Dominika Nowaka pozostał jeszcze Puchar Polski. Ich przeciwnikiem w ćwierćfinale tych rozgrywek będzie GKS Jastrzębie-Zdrój.

 

Obie ekipy walczą o stabilizację formy. W poprzednim sezonie, w dwóch potyczkach zawsze wygrywali goście. Najpierw Wigry w Sosnowcu 3:2, a na potem Zagłębie w Suwałkach 2:0.

 

Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki od godziny 17.30 w Polsacie Sport

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze