Zimnoch: Chcę rewanżu z Mollo!

Sporty walki

Krzysztof Zimnoch (20-1-1, 13 KO) wygrał niejednogłośnie na punkty z Marcinem Rekowskim (17-4, 14 KO) podczas walki wieczoru gali Underground Boxing Show w Wieliczce. 33-latek po ciężkim starciu jest już myślami przy walce rewanżowej z Mike'iem Mollo (21-6-1, 13 KO): "Jesteśmy po słowie z promotorami. Mam nadzieję, że ten rewanż dojdzie do skutku jak najszybciej!".

Artur Łukaszewski: Rezultat twojego pojedynku z Marcinem Rekowskim to 2:1. Czułeś że wygrałeś, czy były wątpliwości?

Krzysztof Zimnoch: Sędziowie punktują wedle własnego uznania, jednak ja czułem się zwycięski już w trakcie nawet, jeśli triumf był niejednogłośny. Czułem się lepszym pięściarzem w tej walce.

Firmowy lewy prosty był twoją największą bronią w tym pojedynku. Rekowski próbował "wkładać" swoje sierpowe, jak udało ci się je zwalczać?

Pracowaliśmy nad neutralizacją tych ciosów z moim sztabem szkoleniowym podczas przygotowań, więc byłem na nie przygotowany. Musiałem pozbawić rywala jego najsilniejszej broni.

Myslisz nad rewanżem z Mike'iem Mollo?

Będziemy rozmawiać na ten temat z promotorami. Mam nadzieję, że dojdzie do tego rewanżu jak najszybciej. Oczywiście, że jestem nim zainteresowany!

 

Cała rozmowa z Krzysztofem Zimnochem w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze