KSW 37: Intensywne pierwsze spotkanie Bedorfa z Rodriguesem!

Sporty walki

Do KSW 37 zostało niecałe sześć tygodni, a napięcie przed imprezą w Krakowie coraz bardziej rośnie. Bohaterowie gali pojawili się we wtorek na oficjalnej ceremonii ważenia.

Na konferencji pojawią się wszyscy uczestnicy czterech głównych walk. Dla mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa (14-2, 5 KO, 3 Sub) była to pierwsza okazja, aby spojrzeć rywalowi w oczy. "Coco" w Krakowie zmierzy się z brazylijskim królem nokautu - Fernando Rodriguesem Jr (10-2, 7 KO, 2 Sub). Obaj są bardzo bojowo nastawieni do grudniowej potyczki, czego nie dało się nie zauważyć podczas konferencji. Panowie długo i intensywnie patrzyli sobie w oczy.

Ja jestem takim człowiekiem, który lubi intensywnie i kulturalnie - przyznał Bedorf.

CAŁA WYPOWIEDŹ BEDORFA

 

Na konferencji pojawili się także Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 Sub) i jego rywal John Maguire (24-8, 3 KO, 14 Sub). W Krakowie Anglik spróbuje odebrać Polakowi pas wagi półśredniej. To nie było jednak ich pierwsze "face to face". Zawodnicy mieli okazje stanąć twarzą twarz w poniedziałkowym magazynie Puncher. ZOBACZ TUTAJ!


Spokojnie było natomiast podczas konfrontacji Artura Sowińskiego (17-7, 6 KO, 6 Sub) z Marcinem Wrzoskiem (11-3, 4 KO, 3 Sub), a największe emocje jak zwykle wywołało pojawienie się na scenie  Mariusza Pudzianowskiego (9-5, 1 NC, 3 KO, 2 SUB) i rapera Popka (2-1, 2 KO).

 

Zobacz wszystkie "face to face" w załączonych materiałach wideo.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze