Mourinho: W Manchesterze czuję się fatalnie

Piłka nożna
Mourinho: W Manchesterze czuję się fatalnie
fot. PAP

Menedżer ”Czerwonych Diabłów” Jose Mourinho w bardzo krytycznych słowach skomentował swój pobyt w Manchesterze. – Moje życie tutaj to katastrofa – powiedział 53-latek.

Mourinho z MU pracuje od tego sezonu i jak na razie nie jest to bardzo owocna współpraca. Ekipa, która miała walczyć o mistrzostwo Anglii zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli Premier League. Na dodatek notuje takie wpadki jak 0:4 z Chelsea.

 

Portugalczyk mieszka na najwyższym piętrze hotelu na zachodnim brzegu miasta. Stamtąd ma lepszy dojazd do centrum treningowego, które znajduje się w Carrington. Mimo dobrych warunków 53-latek bardzo narzeka.

 

– Moje życie to katastrofa. Chciałbym czasami iść na spacer, ale nie mogę. Chce pójść na drugą stronę miasta, zjeść normalnie w restauracji i również nie mogę – stwierdził Portugalczyk cytowany przez goal.com.

 

Menedżer może być również zdenerwowany, gdyż jego rodzina pozostała w Londynie. – Po raz pierwszy rodzina się rozdzieliła, ale musimy sobie z tym radzić. Moja córka za tydzień skończy 20 lat, syn ma prawie 17. Uczą się tam, mają przyjaciół – tłumaczy ”Mou”.

 

Widocznie problemów United jest o wiele więcej niż tych związanych z formą na boisku.  

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze