Afera w Ekstraklasie! Delegat pokazał "eLkę". I to złą ręką...

Piłka nożna
Afera w Ekstraklasie! Delegat pokazał "eLkę". I to złą ręką...
fot. Twitter

Do skandalu doszło podczas sobotniego meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań. Delegat Lubuskiego Związku Piłki Nożnej na stadionie mistrza Polski nie krył, z którą drużyną sympatyzuje. Na zdjęciu Jan Suchecki, bo o nim mowa, pozuje z współwłaścicielem ”Wojskowych” Maciejem Wandzlem, a na dodatek pokazuje charakterystyczną ”eLkę”. Tu pojawia się kolejna wpadka, bo wskazał ten symbol... złą ręką.

Delegat pełniący swoją funkcję powinien być z reguły bezstronny. To jednak nie powstrzymało Sucheckiego do pokazania charakterystycznego znaku ”L” na zdjęciu z Wandzlem. W sporcie każdy sędzia, obserwator i delegat powinien pozostawać bezstronny. Sam zainteresowany tłumaczy, zę robi sobie takie zdjęcia na wielu stadionach.

 

 

– Niestety na chwilę obecną nie mogę udzielać informacji w tej sprawie, ponieważ już czekam na decyzje z Warszawy (Kolegium Sędziów PZPN) oraz na decyzję moich przełożonych w Lubuskim KS. Co mogę powiedzieć na tę chwilę? Proszę wejść na mój facebookowy profil i zobaczyć, że na innych stadionach, na których bywałem, również robiłem sobie zdjęcia jako pamiątkę wizyty. Są tam Poznań, Kielce i inne miasta – tłumaczył się delegat na łamach Przeglądu Sportowego.

 

Zobaczymy, jak potoczy się sprawa i jaka kara czeka Sucheckiego. Co ciekawe delegat pokazał ”eLkę” złą ręką. Żeby tylko nie stracił poważania klubu ze stolicy.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze