Boniek o walce Jędrzejczyk - Kowalkiewicz: Nie lubię takich egzekucji

Sporty walki
Boniek o walce Jędrzejczyk - Kowalkiewicz: Nie lubię takich egzekucji
fot. PAP

Już 12 listopada podczas UFC 205 dojdzie do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Mistrzyni UFC w kategorii słomkowej Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 SUB) w obronie tytułu zmierzy się z rodaczką Karoliną Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 SUB). Swojego faworyta w polskim zestawieniu ma również prezes PZPN Zbigniew Boniek. - Karolina jest dobra, ale JJ to inna kategoria, nie lubię takich egzekucji - napisał na twitterze.

Zbigniew Boniek interesuje się sportami walki nie od dziś. Często prezesa PZPN można spotkać na polskich galach KSW, ale jego zamiłowanie do MMA można zauważyć również w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem wrzuconym przez Joannę Jędrzejczyk z amerykańskiego klubu American Top Team można znaleźć komentarz prezesa Bońka. - Szkoda, że pobijesz rodaczkę, jesteś dwie klasy silniejsza, to nierówny pojedynek - skomentował Boniek.


Nie zabrakło fanów, którzy wspierają Karolinę Kowalkiewicz i błyskawicznie włączyli się do dyskusji z prezesem PZPN. Tym razem Boniek użył dość mocnych argumentów. - Karolina jest dobra, ale JJ to inna kategoria, nie lubię takich egzekucji - ocenił.


mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze