Zenek Martyniuk wspiera Bońka! Nagrał na jego cześć piosenkę (WIDEO)

Piłka nożna
Zenek Martyniuk wspiera Bońka! Nagrał na jego cześć piosenkę (WIDEO)
fot. PAP

Kiedy Zbigniew Boniek szykuje się do piątkowej "batalii" o fotel prezesa PZPN, zewsząd płynie do niego wsparcie. Nietypowo swoją aprobatę dla prezesury Bońka wyraził lider zespołu Akcent Zenon Martyniuk, który nagrał piosenkę na cześć "Zibiego". Szykuje się potencjalny hit!

Zbigniew Boniek wydaje się być zdecydowanym faworytem piątkowych wyborów na prezesa PZPN. Jedyny kontrkandydat dla obecnego szefa związku - Józef Wojciechowski, nie zamierza składać broni w boju o prestiżowy fotel, ale to prawdopodobnie "Zibiego" poprze większość delegatów. Za Bońkiem murem stoją także zwykli kibice, co widać w komentarzach na forach internetowych.

Okazuje się, że wielkim fanem Bońka jest także Zenon Martyniuk, który nagrał na cześć byłego gracza Widzewa czy Juventusu wesołą piosenkę, która od razu wpada w ucho. Co ciekawe "Akcent", którego liderem jest piosenkarz, pojawiał się już w przeszłości w kontekście piłkarskiej reprezentacji. Dobrze wiemy, jaką piosenkę nucili przecież nasi piłkarze po sukcesie w eliminacjach Euro 2016...

Sami posłuchajcie utworu na cześć Zbigniewa Bońka:

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze