Znani sportowcy dołączają do Drużyny Błażeja!

Piłka nożna

Po tym, jak w mediach głośno zrobiło się o Błażeju Cymermanie, który w wypadku stracił obie nogi, ruszyła lawina wsparcia dla młodego piłkarza. Tragedia poruszyła wielu sportowców (i nie tylko), którzy nagrywają teraz filmiki dodające otuchy 14-latkowi!

Ogromny dramat dotknął młodego piłkarza MLKS Józefovia 10 października. 14-latek śpiesząc się na trening, wpadł tego dnia pod pociąg. Chłopak stracił obie nogi, ale na szczęście przeżył. Teraz jest już w domu, lecz jego rehabilitacja oraz zakup protez generują ogromne koszty. Oprócz wsparcia finansowego zewsząd płyną słowa wsparcia dla Błażeja, a na serwisach społecznościowych powstał specjalny hashtag #DrużynaBłażeja.

Do akcji wspierającej młodego piłkarza dołączyli już znani polscy piłkarze z Robertem Lewandowskim na czele. Łukasz Szukała, Rafał Gikiewicz czy Kaspar Hamalainen nagrali już nawet filmiki, na których przesyłają Błażejowi ciepłe słowa. W akcję zaangażowali się nie tylko sportowcy, ale także aktorzy np. Borys Szyc. Najwięcej wideo pochodzi jednak od mniej znanych osób czy klubów, które także są z 14-latkiem w trudnych chwilach!

Sami zobaczcie, jak znani wspierają Błażeja:

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec przypominamy, w jaki sposób można pomagać Błażejowi!

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze