Saleta o walce Brodnicka - Torti: Myślę, że pas zostanie w Polsce

Sporty walki

Przemysław Saleta (44-8, 22 KO) nie ma problemów ze wskazaniem faworytki starcia Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) - Anita Torti (10-5-1, 3 KO), którego stawką będzie mistrzostwo Europy w wadze lekkiej. Jego zdaniem, wszystko przemawia za zwycięstwem Polki.

Brodnicka i Torti zmierzą się podczas gali w Łomiankach, która odbędzie się 5 listopada. - Myślę, że pas zostanie w Polsce. Na pewno Ewa jest zdecydowaną faworytką - powiedział Saleta przed kamerą Polsatu Sport.

Ten pojedynek miał się pierwotnie odbyć w kwietniu tego roku na Polsat Boxing Night. Niestety, Polka doznała kontuzji kolana. - Do tej walki już raz miało dojść. Sytuacja była niezbyt szczęśliwa zwłaszcza dla Torti - zauważył Saleta.

Były mistrz Europy liczy, że Brodnicka i Torti staną na wysokości zadania i stoczą pasjonującą walkę. - Myślę, że obie pięściarki będą chciały pokazać, że im się ten pas należy. Spodziewam się dużych emocji - zaznaczył.

 

W Łomiankach zobaczymy także Dariusza Sęka (26-2-1, 8 KO), Michała Syrowatkę (15-1, 4 KO), Marcina Siwego (15-0, 6 KO) oraz Saszę Sidorenko (4-0).

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie