Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W niedzielę Asseco Resovia Rzeszów postara się odbudować po porażce z Cuprum w Lubinie. Wicemistrzowie Polski zaprezentowali się fatalnie i ulegli aż 0:3. Teraz postarają się odbudować wwe własnej hali w rywalizacji z Cerrad Czarnymi Radom. Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom od 14:45 w Polsacie Sport.

W ostatniej kolejce Asseco Resovia doznała dotkliwej porażki w Lublinie, choć nic na to nie wskazywało. Wicemistrzowie Polski przystąpili do tego meczu z kompletem zwycięstw i byli zdecydowanym faworytem. Jak się okazało nie potrafili wygrać nawet seta. - Podeszliśmy do tego meczu zbyt lekceważąco. Uciekało nam dużo punktów. Zawiedliśmy – nie owijał w bawełnę środkowy Bartłomiej Lemański.

 

Rywal na odbudowanie się nie jest łatwy. Rzeszowianom nie gra się łatwo z rywalami z Radomia. W poprzednim sezonie były to bardzo zacięte pojedynki. - Trochę pokory nie zaszkodzi. Byliśmy napędzeni przez te cztery wygrane mecze i zbyt pewni siebie - mówił Lemański.

 

Cerrad Czarni są w trakcie iście trudnego maratonu spotkań w Pluslidze. W poprzedniej kolejce mierzyli się z mistrzem Polski ZAKSĄ, a już w następnym meczu czeka na nich wicemistrz z Rzeszowa. - Może to, że Resovia przegrała w środę z Cuprum rozwścieczy ich i będą na nas się chcieli wyżyć. My jednak jedziemy tam walczyć. Dwa lata temu prowadziliśmy w Rzeszowie 2:1, niewiele zabrakło, przegraliśmy ostatecznie 2:3. Nie jedziemy na wycieczkę - zaznacza Robert Prygiel, trener Radomian.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom od 14:45 w Polsacie Sport.Komentują Marek Magiera i Krzysztof Ignaczak.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze