ESWC: Nadszedł czas na kluczowe starcia

Inne
ESWC: Nadszedł czas na kluczowe starcia

Już dziś od samego rana będziemy świadkami kluczowych meczów rozgrywanych w ramach ESWC 2016. Na początek, o godzinie 9:00 i 10:00 czekają nas dwa półfinały. W nich zmierzą się kolejno Space Soldiers vs. Team LDLC oraz ALTERNATE aTTaX vs. Platinium eSports. Wielki finał rozpocznie się z kolei o godzinie 16:00.

Od kilku dni fani Counter-Strike: Global Offensive na całym świecie żyją niezwykle emocjonującymi rozgrywkami Electronic Sports World Cup, które odbywają się przy okazji Paris Games Week w stolicy Francji. W zawodach udział wzięły dwie polskie formacje — Team Kinguin oraz Sferis PRIDE. Obie jednak odpadły na etapie 1/8 finału. Gdyby chcieć wskazać drużynę, która w szczególności zawiodła, to z pewnością byliby to podopieczni Mariusza 'Loord' Cybulskiego, po których spodziewać można się było znacznie więcej. 

Tymczasem zawody ESWC 2016 dobiegają już końca i wkraczają tym samym w decydującą fazę. To właśnie dziś dowiemy się, które zespoły spotkają się w wielkim finale, a niedługo później poznamy triumfatora tej edycji. W półfinałowych pojedynkach obejrzymy o godzinie 9:00 Space Soldiers, które zmierzy się z Team LDLC.com, a już godzinę później ALTERNATE aTTaX spróbuje uporać się z Platinium eSport. Spotkanie finałowe zaplanowane zostało na godzinę 16:00.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze