Materla trenował z amerykańską gwiazdą muzyki!

Sporty walki
Materla trenował z amerykańską gwiazdą muzyki!
fot. KSW

Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) od kilku dni przebywa w Stanach Zjednoczonych w klubie American Kickboxing Academy, gdzie pomaga w przygotowaniach byłemu mistrzowi UFC Luke'owi Rockholdowi (15-3, 4 KO, 9 SUb). Na sali treningowej szczecinian spotkał również Demi Lovato, amerykańską piosenkarkę znaną z programu X Factor.

Michał Materla o propozycji współpracy z Lukem Rockholdem dowiedział się jeszcze przed walką z Rousimarem Palharesem. Szczecinian pomaga byłemu mistrzowi UFC w kategorii średniej w przygotowaniach do walki z Ronaldo "Jacare" Souzą (23-4, 1 NC, 3 KO, 16 SUB), do której dojdzie 27 listopada w Melbourne na gali UFC Fight Night 101. Obecnie zawodnicy trenują w klubie American Kickboxing Academy w San Jose, gdzie Rockhold na co dzień szlifuje swoje umiejętności, a na kilkanaście dni przed wydarzeniem przeniosą się do Australii.

Materla jest jednym z głównych sparingparterów Amerykanina i dodatkowo znajdzie się w narożniku Rockholda w trakcie walki. W przeszłości szczecinian już kilkukrotnie odwiedział klub w Stanach Zjednoczonych, gdzie ma okazję trenować z zawodnikami ze ścisłej czołówki światowej.

W trakcie jednego z treningów Luke'a Rockholda na sali treningowej pojawiła się również jego aktualna partnerka życiowa... Demi Lovato. Amerykańska gwiazda muzyki, znana z jurorowania w programie X Factor, każdą wolną chwilę wykorzystuje na poprawienie swoją formy fizycznej i sama próbuje sił na macie. Od pewnego czasu w mediach za oceanem coraz częściej pojawiają się plotki o możliwym debiucie piosenkarki w MMA.A oto próbka umiejętności Demi Lovato!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie