Niesamowity tie-break w meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel!

Siatkówka

Mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel był niezwykle pasjonującym widowiskiem. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. W piątym secie doszło do niesamowitej walki. Mecz zakończył się wygraną 3:2 ZAKSY, choć jastrzębianie mieli sześć piłek meczowych!

To właśnie ekipa Jastrzębskiego Węgla może czuć się najbardziej rozgoryczona porażką w tym wyczerpującym spotkaniu. Podopieczni Marka Lebedewa świetnie rozpoczęli piątą partię. Prowadzili 5:2 i to ZAKSA musiała odrabiać straty. Do wyrównania doprowadzali aż trzy razy, ale to Jastrzębski Węgiel miał pierwszą piłkę meczową przy stanie 14:13.

 

W tym momencie rozpoczęły się prawdziwe emocje i nieprawdopodobna walka o dwa punkty. ZAKSA skutecznie wychodziła z opresji, a goście nie potrafili przechylić szali na własną korzyść. Poza tym jastrzębianie mieli aż pięć piłek meczowych! Kędzierzynianie mieli tylko dwie takie szanse i jedną wykorzystali po akcji Mateusza Bieńka. Tym samym wygrali całe spotkanie 3:2. Ten mecz na długo pozostanie w pamięci kibiców!

 

Emocjonujący tie-break do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

 

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze