Wilczek po raz ósmy. Kolejny gol reprezentanta Polski

Kamil Wilczek strzelił swoją ósmą bramkę w obecnym sezonie duńskiej Superligi ustalając wynik spotkania między Broendby, a Aalborg Boldspilklub na 2:0. Napastnik tym samym potwierdza wysoką formę, dając Adamowi Nawałce kolejny powód do powołania.

Broendby walczyło o zmniejszenie straty do lidera i rywala zza miedzy zarazem: FC Kopenhaga. Zespołowi Kamila Wilczka udało się rozprawić z mającym przeszłość w Lidze Mistrzów AaB Aalborg 2:0.

Wszystko pozytywnie dla gospodarzy rozpoczęło się już po kilku minutach, bowiem z jedenastu metrów trafiła gwiazda Broendby, Teemu Pukki. To właśnie Fin wypracował gola Wilczkowi w drugiej połowie. Było to dla niego trafienie numer osiem w czternastym ligowym występie.

Broendby IF - AaB Aalborg 2:0 (1:0)