Krótka przygoda Krychowiaka we Francji? Polak na celowniku Interu

Piłka nożna
Krótka przygoda Krychowiaka we Francji? Polak na celowniku Interu
fot. PAP

Według włoskiego dziennika "La Gazzetta dello Sport" Grzegorz Krychowiak już zimą może opuścić Paris Saint-Germain. Polak znalazł się na liście życzeń Interu Mediolan, który podobnie, jak 26-latek przeżywa ostatnio poważny kryzys.

Krychowiak miał być główną postacią formacji środka pola w PSG, ale jak na razie nie potrafi przebić się do pierwszego składu. Polak regularnie przegrywa rywalizację z Thiago Mottą oraz Adrienem Rabiotem, który jest jednym z lepszych w ekipie Unaia Emery’ego. 26-latek na boiskach Ligue 1 przebywał w tym sezonie zaledwie 314 minut. To zdecydowanie za mało, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że kosztował paryżan około 30 mln euro.

 

Włoskie media podają, że największe zainteresowanie jest ze strony Interu. Klub z Mediolanu zajmuje dopiero 11. pozycję w Serie A i byłby dobrym miejscem na odbudowanie formy dla ”Krychy”. Ponadto Frank de Boer widziałby w swoich szeregach innego gracza paryskiej drużyny Marco Verrattiego. Jeżeli doszłoby do transferu Polaka, to zapewne mistrz Francji chciałby odzyskać znaczną część kwoty, jaką wyłożył na Krychowiaka.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze