Tak polscy szczypiorniści trenują przed walką o Euro (WIDEO)

Piłka ręczna
Tak polscy szczypiorniści trenują przed walką o Euro (WIDEO)
fot. youtube.com/Handball Polska

Już w czwartek Polacy rozpoczną kwalifikacje do EHF EURO 2018. Pierwszym rywalem naszego zespołu będą Serbowie, których podopieczni Talanta Dujszebajewa podejmą w ERGO ARENIE. Od piątku Biało-czerwoni przygotowują się do meczu w Gdańsku, a szkoleniowiec na zajęciach największy nacisk kładzie na taktykę.

Przed nami dwa bardzo ciężkie  mecze, ale musimy wygrać z Serbią i Rumunią. To jest nasz obowiązek, celem jest awans do finałów mistrzostw Europy. Koncentrujemy się na taktyce, zarówno w ofensywie jak i w defensywie, ale nie zapominamy też o przygotowaniu fizycznym – podkreśla przed startem kwalifikacji do ME Robert Lis, drugi trener reprezentacji Polski.

Biało-czerwoni do kluczowych spotkań chcieliby przystąpić w optymalnym zestawieniu kadrowym, a coraz jaśniejsza staje się sytuacja kluczowych ogniw reprezentacji.

Na styczniowe MŚ we Francji będę już w optymalnej formie, do gry chciałbym wrócić w połowie listopada – zapowiada Michał Jurecki.

Oficjalna strona związku przygotowała film przedstawiający tok przygotowań do meczu z Serbią, który odbędzie się 3 listopada.

 

ch, zprp.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze