Joshua potwierdza walkę z Moliną! "Jesteście gotowi?"

Sporty walki

Anthony Joshua (17-0, 17 KO) na Twitterze potwierdził informację o walce z Erikiem Moliną (25-0, 19 KO). Pojedynek odbędzie się 10 grudnia w Manchesterze. Zgodnie z zamieszczonym przez Brytyjczyka informacji na gali wystąpią również Dillian Whyte (19-1, 15 KO), Dereck Chisora (26-6, 18 KO), Luis Ortiz (25-0, 22 KO) czy Scott Quigg (31-1-2, 23 KO).

W poniedziałkowy wieczór na Facebooku Erika Moliny pojawił się fragemnt porozumienia na walkę z Anthonym Joshuą i mogliśmy spodziewać się, że od oficjalnego ogłoszenia pojedynku dzielą nas już tylko godziny. Od kilku tygodni pewnym było, że Brytyjczyk wystąpi na gali w Manchesterze, ale cały czas trwały spekulacje na temat nazwiska jego przeciwnika. Warto przypomnieć, że w swoim ostatnim występie "Drummer Boy" pokonał na kwietniowej gali Polsat Boxing Night Tomasza Adamka (50-4, 30 KO).

Joshua znalazł rywala? Molina pochwalił się pewnym dokumentem

Anthony Joshua rozwiał wszelkie wątpliwości zamieszczając na Twitterze oficjalny plakat grudniowego wydarzenia. - Czy jesteś gotowy, Manchesterze? - brzmiał komentarz Brytyjczyka do zdjęcia. Na plakacie poza podobiznami Joshuy oraz Moliny możemy znaleźć również Dilliana Whye'a, Derecka Chisory, niepokonanego Kubańczyka Luisa Ortiza czy Scotta Quigga. Trzeba powiedzieć, że karta walk gali  Manchesterze wygląda naprawdę imponująco...


Dla Joshuy starcie z Moliną będzie drugą obroną pasa mistrzowskiego IBF w kategorii ciężkiej, który zdobył w kwietniu bieżącego roku pokonując Charlesa Martina (23-1-1, 21 KO). Dwa miesiące później w pierwszej obronie pokonał Dominika Breazealea (17-1, 15 KO). Brytyjczyk na zawodowych ringach pozostaje pięściarzem niepokonanym, a wszystkie swoje pojedynki kończył przed czasem.

 

W załączonych materiałach wideo skróty ostatnich walk Erika Moliny oraz Anthony'ego Joshuy!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze