"Popek" z "Różalem" pracują nad parterem! (WIDEO)

Sporty walki

Paweł "Popek" Mikołajuw (2-1, 2 KO) nie traci czasu! Jeszcze niedawno prezentował wideo z treningu stójkowego z Marcinem Różalskim (6-4, 3 KO, 2 SUB), a teraz zamieścił na Youtubie trening zawierający również trening technik w parterze. Zobaczcie, jakie postępy robi "Popek"!

Paweł Mikołajuw do gali KSW 37 podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Kilka tygodni temu rozpoczął współpracę z Marcinem Różalskim, znanym z występów dla KSW, ale również barwnej osobowości. Efekty współpracy widoczne są gołym okiem.

"Pudzian" trenuje nawet we Wszystkich Świętych!

- On nie podjąłby się trenowania Popka, by narobić sobie wstydu, stojąc w moim narożniku. Jestem szoku, spędzając z nim czas w garażu i dostając. Daję sobie radę, odpuściłem używki, jestem chory, ale i tak wypruwam sobie flaki dwa razy dziennie - mówił "Popek" niedawno w wywiadzie dla Polsatsport.pl.

Kilka tygodni temu na Youtubie pojawiło się nagranie z intensywnego treningu stójkowego Mikołajuwa, a teraz znany muzyk ujawił kilka fragmentów, na których szlifuje również swoje umiejętności parterowe.W załączonym materiale wideo rozmowa z Pawłem Mikołajuwem z konferencji prasowej przed KSW 37: Circus Of Pain!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze