Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów. Transmisja W Polsacie Sport

Siatkówka
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów. Transmisja W Polsacie Sport
fot. PAP

Rewelacja obecnego sezonu Cuprum Lubin podejmie we własnej hali PGE Skrę Bełchatów. Gospodarze w tym sezonie pokonali już wicemistrzów Polski Asseco Resovię Rzeszów, czy teraz uda im się sprawić kolejna niespodziankę? Transmisja meczu Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów od 14:45 w Polsacie Sport.

Cuprum jest rewelacją początku sezonu. Zawodnicy z Lubina potrafili już pokonać wicemistrzów Polski. I to w jakim stylu! Wygrali z Asseco Resovią aż 3:0. Jedyną drużyną, która potrafiła ich zatrzymać była ZAKSA Kędzierzyn – Koźle. Sensacyjny wicelider tym razem podejmie PGE Skrę i podbudowany dobrą dyspozycją zamierza sprawić kolejna niespodziankę.

 

– Ich mocne strony to na pewno środek siatki, reprezentant Niemiec Marcus Bohme. Do tego młody atakujący Łukasz Kaczmarek, który nabiera doświadczenia i dwóch Estończyków na przyjęciu, Robert Täht i Keith Pupart. Ich gra jednak jeszcze trochę faluje, bo Täht w jednym meczu zagrał dość słabo, a w następnym został MVP – ocenił rywali statystyk PGE Skry.

 

Brązowi medaliści z poprzedniego sezonu grają nierówno. Wygrali na razie cztery spotkania i ponieśli dwie porażki. Wydaje się jednak, że powoli stabilizują formę. Wygrali ostatnie dwa spotkania. Bełchatowian cieszy szczególnie ostatnie zwycięstwo z Lotosem Treflem Gdańsk. PGE Skra pewnie wygrała to spotkanie 3:0.

 

Transmisja meczu Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów od 14:45 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze