Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Zagłębie Sosnowiec, aby zachować pozycję lidera 1 ligi mecz na własnym stadionie z Chrobrym Głogów musi po prostu wygrać. O gole możemy być spokojni, ponieważ dojdzie do starcia najbardziej bramkostrzelnej drużyny z zespołem tracącym najwięcej goli. Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów w Polsacie Spot.

Wpadka Zagłębia w poprzedniej kolejce w starciu ze Stalą Mielec spowodowała, że sosnowski klub został dogoniony w tabeli przez GKS Katowice. GieKSa swoje spotkanie w tej kolejce już wygrała, więc aby myśleć o powrocie na szczyt podopieczni Piotra Mandrysza będą musieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. Ze strzelaniem goli  nie powinno być problemu, gdyż Zagłębie to najlepsza ofensywna ekipa w tym sezonie. Nieco gorzej jest w formacji defensywnej.

 

To jednak Chrobry ma bardzo poważne problemu w obronie. Zespół w 15 kolejkach stracił aż 26 bramek, taką samą, niechlubną statystyką może się pochwalić jedynie ostatni w lidze MKS Kluczbork. Jedyne co ratuje zespół z Głogowa to niezła skuteczność, bo 23 strzelone gole, to trzeci wynik spośród wszystkich ekip w rozgrywkach. Od trzech spotkań głogowianie nie potrafią jednak zdobyć kompletu punktów i w Sosnowcu faworytami również nie będą.

 

W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsze było Zagłębie, ale jak pokazuje historia zespół z Sosnowca lubi tracić punkty w najmniej oczekiwanym momencie. Zwiastuje to ciekawe widowisko.

 

Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów od 17.30 w Polsacie Sport. Komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie