Puncher: O powrocie Pacmana, gali w Łomiankach i historycznej walce Polek

Sporty walki
Puncher: O powrocie Pacmana, gali w Łomiankach i historycznej walce Polek
fot. Polsat Sport

W poniedziałkowym magazynie Puncher podsumujemy bogaty w wydarzenia ze świata sportów walki weekend! Ewa Brodnicka pokonała w długo oczekiwanej walce Anitę Torti, udany powrót na ring zaliczył także legendarny Manny Pacquiao. W części MMA porozmawiamy o historycznym pojedynku Polek o pas UFC oraz nieudanym debiucie Marcina Helda.

Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) pozostała mistrzynią Europy w kategorii lekkiej! Polka pokonała jednogłośnie na punkty Anitę Torti (10-6-1, 3 KO) w walce wieczoru na gali w Łomiankach. Nieoczekiwane problemy miał Dariusz Sęk (26-2-2, 8 KO), którego walka z Mustafą Chadliouim (8-2-2, 6 KO) zakończyła się remisem.

Niezwykle udany powrót do ringu zaliczyła także legenda wagi półśredniej, Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO). Filipińczyk pokonał jednogłośnie na punkty dobrze rokującego Jessie'ego Vargasa (27-2, 10 KO), a to wszystko działo się na oczach Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO). Zapowiemy także zbliżające się hitowe gale.

Dużo działo się w MMA na najwyższym poziomie. Nieudany debiut w organizacji UFC ma za sobą Marcin Held (22-5, 4 KO, 12 sub), który nie dał rady doświadczonemu Diego Sanchezowi (27-9, 6 KO, 9 sub). To wszystko na tydzień przed historyczną walką, w której Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 sub) zmierzy się z Karoliną Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 sub) o pas wagi słomkowej.

W trakcie programy postaramy się połączyć telefonicznie ze wspomnianymi Heldem i Kowalkiewicz.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście: Paweł Kowalik, Tomasz "TJ" Marciniak (MMA); Janusz Pindera, Andrzej Kostyra, Andrzej Gmitruk (Boks)

Transmisja magazynu Puncher o godz. 20:00 w Polsacie Sport News.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze