"Grasz takie niewiniątko?!" Jędrzejczyk uderzyła Kowalkiewicz! (WIDEO)

Sporty walki

Na kilkadziesiąt godzin przed galą UFC 205, na której polska mistrzyni wagi słomkowej Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 sub) stoczy historyczną walkę z Karoliną Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 sub), między Polkami doszło do ostrego spięcia na konferencji prasowej. Jędrzejczyk była agresywna i uderzyła głową swoją rywalkę wypowiadając po fakcie prowokacyjne słowa: "Taka jesteś cwana?! Zgrywasz takie niewiniątko?!".

Do historycznej polskiej walki w najmocniejszej organizacji MMA na świecie dojdzie już w najbliższy weekend, czy jednak atmosfera może być jeszcze bardziej gorąca? Może! Na czwartkowej konferencji prasowej Polki miały spojrzeć sobie w oczy, jednak sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Jędrzejczyk uderzyła Kowalkiewicz głową i wykrzyczała prowokacyjne słowa:

Taka jesteś cwana?! Zgrywasz takie niewiniątko?! Zobaczysz w sobotę!

Pretendentka nie pozostawała dłużna i oczywiście podjęła rękawicę z okrzykami "No chodź!". Polki zostały rozdzielone przez oficjeli UFC.

 

Jędrzejczyk jest faworytką "polskiego" pojedynku, będąc jednocześnie uwielbianą przez amerykańską publiczność za prowokacyjny styl bycia. Gala odbędzie się w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

 

Na miejscu był korespondent Polsatu Sport, Przemysław Garczarczyk, który jest autorem nagrania.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze