Losowanie grup siatkarskich Mistrzostw Europy 15 listopada na antenie Polsatu Sport News

Siatkówka
Losowanie grup siatkarskich Mistrzostw Europy 15 listopada na antenie Polsatu Sport News
fot. Cyfrasport

15 listopada Polsat Sport News przeprowadzi bezpośrednią transmisję z Krakowa z losowania EUROVOLLEY POLAND 2017, które w przyszłym roku odbędzie się w Polsce. W turnieju zagra szesnaście drużyn Starego Kontynentu, w tym w roli gospodarza Polska.

Losowanie rozpocznie się o godzinie 20.30, a od godziny 20.00 Krzysztof Wanio i zaproszeni goście, byli reprezentanci Polski i eksperci Polsatu Sport, Wojciech Drzyzga, Ireneusz Mazur, Ryszard Bosek, Tomasz Wójtowicz, Maciej Jarosz, Łukasz Kadziewicz i Krzysztof Ignaczak przeanalizują w studiu możliwe scenariusze i potencjalnych rywali Polaków.

 

Gala losowania siatkarskich Mistrzostw Europy odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W trakcie widowiska zobaczymy wizytówki miast gospodarzy – Szczecina, Gdańska/Sopotu, Katowic i Krakowa. Specjalną barwną prezentację bodypainting w ultrafiolecie poszczególnych drużyn, które zobaczymy na turnieju w Polsce przygotowuje grupa Art Color Ballet. O oprawę muzyczną zadbają Cugowscy, Red Lips i chór Sound’n’Grace. Galę poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport Karolina Szostak i Jerzy Mielewski.

 

EUROVOLLEY POLAND 2017 odbędzie się w dniach 25 sierpnia - 3 września 2017 roku. Weźmie w nich udział 16 zespołów: Polska, Francja, Słowenia, Włochy, Bułgaria, Rosja, Serbia, Niemcy, Finlandia, Belgia, Słowacja, Holandia, Czechy, Hiszpania, Estonia oraz Turcja.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie