Rumunia - Polska. Mała tajemnica i próbka talentu wokalnego Krychowiaka! (WIDEO)

Piłka nożna
Rumunia - Polska. Mała tajemnica i próbka talentu wokalnego Krychowiaka! (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Dziennikarze z portalu łączynaspiłka.pl opublikowali filmik ze zgrupowania reprezentacji Polski przed meczem z Rumunią. Jedna ze scen przedstawiona w materiale wideo ukazuje Grzegorza Krychowiaka przygotowującego się do meczu. Pomocnik Paris-Saint Germain postanowił dać przed kamerą próbkę swoich wokalnych umiejętności. Popularny "Krycha" zaśpiewał kilkadziesiąt sekund znanego utowru "Święty uśmiechnięty" skomponowanego przez zespół "Arka Noego".

Zapytana o swoje przywiązanie do tej piosenki piłkarz odpowiedział, że za każdym razem, kiedy przechodzi do innego klubu śpiewa ją nowym kolegom. Obecny sezon nie jest najlepszym dla polskiego piłkarza. Krychowiak ma prawo czuć się zawiedziony faktem, że nie gra regularnie i nie jest on pierwszym wyborem Unaia Emeryego przy ustalaniu środkowej formacji przed konkretnymi meczami.

Mimo to, w kadrze jego umiejętności są nie do przecenienia i to on jest głównym architektem gry Polaków. Przed nim, jak i przed całą kadrą trudne zadanie. "Biało-Czerwoni" zmierzą się na wyjeździe w meczu o punkty z reprezentacją Rumunii, ewentualne zwycięstwo może sprawić, że podopieczni Adama Nawałki obejmą prowadzenie w grupie F. Wiele w tym meczu będzie zależeć właśnie od rozśpiewanego polskiego pomocnika.

 

Scenę z Krychowiakiem można oglądać od 6:20.

 

 

 

 

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze