Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

PIŁKA NOŻNA

Eliminacje MŚ 2018

Rumunia - Polska godz. 18:00 (Polsat Sport)

komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

 

Armenia - Czarnogóra godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)

komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Strejlau

 

Anglia - Szkocja godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Włodarczyk

 

Dania - Kazachstan godz. 20:35 (Polsat Sport News)

komentuje: Szymon Rojek

 

Czechy - Norwegia godz. 22:50 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

San Marino - Niemcy godz. 0:30 (Polsat Sport)

komentuje: Przemysław Iwańczyk

 

Francja - Szwecja godz. 0:30 (Polsat Sport News)

komentują: Cezary Kowalski i Jacek Ziober

magazyn godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)

 

SIATKÓWKA

Plusliga

Lotos Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz

 

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016

I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

 

SOBOTA

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza  godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Bartosz Sarzało

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Swędrowski i Maciej Jarosz

PIŁKA NOŻNA

 

Eliminacje do MŚ 2018

 

Irlandia Północna – Azerbejdżan godz. 8:10 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Łukasz Majchrzyk

Malta - Słowenia godz. 10:20 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Robert Zieliński

Słowacja - Litwa godz. 12:30 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Chorwacja - Islandia godz. 17:50 (Polsat Sport)
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Strejlau

Austria - Irlandia godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Szymon Rojek

Gruzja - Mołdawia godz. 17:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Przemysław Iwańczyk

Walia - Serbia godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober

Hiszpania - Macedonia godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentują: Cezary Kowalski i Wojciech Kowalczyk

Liechtenstein - Włochy godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentuje: Szymon Rojek

Turcja - Kosowo godz. 22:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Ukraina - Finlandia  godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Łukasz Majchrzyk

Albania - Izrael godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Robert Zieliński

magazyn godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)


BOKS

 

Gala boksu zawodowego w Monako

 

Luis Ortiz - Malik Scott godz. 20:00 (Polsat Sport Fight)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016
III sesja treningowa  godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

kwalifikacje  godz. 12:35 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

NIEDZIELA

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk  godz. 12:30 (Polsat Sport)
komentują: Adam Romański i Grzegorz Chodkiewicz

SIATKÓWKA

 

Orlenliga

 

Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław   godz. 14:45 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL  godz. 11:00 (Polsat Sport)

Eliminacje do MŚ 2018

 

Luksemburg - Holandia godz. 17:50 (Polsat Sport)
komentuje: Piotr Przybysz

Węgry – Andora  godz. 17:50 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Marcin Lepa

Bułgaria - Białoruś godz. 17:50 (Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Portugalia - Łotwa godz. 20:00 (Polsat Sport)
komentują: Szymon Rojek i Jacek Ziober

Belgia - Estonia godz. 20:35 (Polsat Sport Extra)
komentują: Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński

Grecja - Bośnia i Hercegowina godz. 20:35 (Polsat Sport News)
komentuje: Przemek Iwańczyk

Szwajcaria - Wyspy Owcze godz. 0:30 (Polsat Sport)
komentuje: Łukasz Majchrzyk

Cypr - Gibraltar godz. 0:30 (Polsat Sport News)
komentuje: Robert Zieliński

magazyn  godz. 23:45 (Polsat Sport i Polsat Sport News)

1. liga

 

Górnik Zabrze - Wisła Puławy    godz. 14:45 (Polsat Sport Extra)
komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016
wyścig    godz. 11:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

TENIS

 

Barclays ATP World Tour Finals

 

I mecz    godz. 15:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Katarzyna Nowak

II mecz    godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)
komentuje: Tomasz Lorek