Hamalainen: Liczę na zwycięstwo z Ukrainą

Piłka nożna

Kasper Hamalainen wypowiedział się na temat ciężkiej sytuacji Finów w grupie I eliminacji do mistrzostw świata. Zawodnik nie pomoże jednak kolegom z reprezentacji w nadchodzącym meczu z Ukrainą, ponieważ tym razem nie został powołany na zgrupowanie.

Po trzech rundach eliminacji mistrzostw świata 2018 sytuacja Finlandii w grupie I nie prezentuje się korzystnie. Na początku rozgrywek Finowie zremisowali u siebie z reprezentacją Kosowa (1:1), a następnie zanotowali dwie porażki. Najpierw ulegli na wyjeździe Islandii (2:3), a następnie skapitulowali w meczu u siebie z Chorwacją (0:1). Obecnie z dorobkiem jednego punktu znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli.

 

- To nie był dla nas wymarzony początek eliminacji. Myślałem, że po trzech meczach będziemy mieć więcej punktów, ale sytuacja jest jaka jest. Musimy wygrać z Ukrainą, aby zachować szansę na awans. Zdaję sobie sprawę, że będziemy grali na wyjeździe, a Ukraińcy to mocny zespół, z wartościowymi zawodnikami, jednak liczę na zwycięstwo - powiedział zawodnik Legii Warszawa.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie