Kibice oszaleli po wejściu Willa Grigga! (WIDEO)

Piłka nożna

Piosenka na cześć rezerwowego napastnika Irlandii Północnej "Will Grigg's On Fire" była kilka miesięcy temu jednym z największych hitów Europy, stając się nieoficjalnym hymnem Euro 2016. Jeden z najlepszych strzelców trzeciego poziomu ligowego w Anglii jest od kilku miesięcy narodowym bohaterem, a kibice nie mogli przegapić jego wejścia na boisko w starciu z Azerbejdżanem. Co za przyjęcie!

Finalista Euro 2016 koncertowo rozprawił się z Azerbejdżanem w czwartej kolejce eliminacji do MŚ 2018. Do siatki przed przerwą trafili Gareth McAuley i Kyle Lafferty. To właśnie gwiazda zespołu miała zostać po przerwie zmieniona przez... inną gwiazdę, Willa Grigga.

Gwiazdę w innym tego słowa znaczeniu, bowiem Grigg stał się w tym roku bohaterem kibiców mimo roli rezerwowego w reprezentacji. 24-latek był czołową postacią trzecioligowego Wigan i zdobył 25 bramek, jednak prawdziwy rozgłos zyskał poza boiskiem. Piosenka na jego cześć będąca wersją alternatywną "Freed from Desire" obiegła cały internet i znalazła na ustach Starego Kontynentu.

Właśnie ta pieśń po raz kolejny rozniosła się po trybunach stadionu w Belfaście, gdy po godzinie gry na boisku zameldował się napastnik. Irlandia Północna wygrała aż 4:0.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze