Milik odwiedził reprezentację Polski (WIDEO)

Piłka nożna

Arkadiusz Milik pojawił się na zgrupowaniu kadry U21 w Katowicach. Gość specjalny odwiedził sztab szkoleniowy oraz kolegów. Widać, że napastnik szybko wraca do zdrowia.

Milik nabawił się poważnego urazu w spotkaniu biało-czerwonych z Danią (3:2). Zawodnik zerwał więzadła krzyżowe w lewym kolanie. Początkowe zapowiedzi mówiły nawet o ośmiu miesiącach przerwy  naszego napastnika. Ostatnio mówi się, że będzie gotowy do gry już w lutym.

 

22-latek w przerwie między ćwiczeniami w ośrodku rehabilitacyjnym przybył do Polski. Piłkarz zdecydował się odwiedzić reprezentację U21, która w Katowicach przygotowuje się do meczu z Niemcami. Milik jeśli byłby w pełni formy mógłby zagrać w zespole Marcina Dorny na ME do lat 21. Impreza ta odbędzie się w Polsce w czerwcu przyszłego roku. Widząc jak szybko napastnik wraca do formy można liczyć, że pojawi się na tym turnieju.

 

Milik w hotelu odwiedził sztab oraz kolegów z drużyny. Choć ma już 33 występy w kadrze Adama Nawałki nie zapomina o reprezentacji U21. Milik w hotelu był wyraźnie rozpromieniony. Imponuje jak szybko wraca do formy. Zobaczcie jak płynnie porusza się napastnik Napoli.

 

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie