Frankowski z pudłem roku? Pusta bramka, a on w bramkarza! (WIDEO)

Piłka nożna

Reprezentanci Polski do lat 21 pozwolili Niemcom prowadzić grę w pierwszej połowie, jednak obraz drugiej uległ znacznej zmianie. Biało-Czerwoni próbowali pójść za ciosem po woleju Dawida Kownackiego, jednak fenomenalnej sytuacji w niewytłumaczalnych okolicznościach nie wykorzystał Przemysław Frankowski!

Gol Dawida Kownackiego dodał wiatru w żagle podopiecznym Marcina Dorny, którzy przejęli inicjatywę w meczu z silniejszymi kadrowo Niemcami i stwarzali sobie kolejne okazje do podwyższenia wyniku. Najbliżej był pomocnik Jagiellonii Białystok Przemysław Frankowski, który miał z pozoru banalne zadanie - dostawić nogę do piłki na czwartym metrze od bramki Timona Wellenreuthera.

Kapitalnie z lewego skrzydła wzdłuż bramki zagrał Kownacki, który popisałby się znakomitą asystą dopełniającą okazały występ. Pech chciał jednak, że zawodnik dzielący nazwisko ze znakomitym snajperem, który również ubierał barwy "Jagi" - Tomaszem fatalnie skiksował i trafił nieczysto, dając golkiperowi rywali okazję do szczęśliwej interwencji. Piłka po otarciu od młodego bramkarza Schalke 04 trafiła w słupek, zaś na tablicy wyników pozostało 1:0.

Fatalne pudło Przemysława Frankowskiego w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie