Glinka-Mogentale: To było dla mnie wyjątkowe przeżycie

Siatkówka

Małgorzata Glinka-Mogentale podczas losowania grup mistrzostw Europy 2017 w Polsce, pełniła rolę "sierotki". - To było dla mnie wyjątkowe i bardzo dziękuję, że mogłam tu być w takim ważnym dla europejskiej siatkówki wydarzeniu. To było wielkie przeżycie, które będę długo pamiętać - stwierdziła była reprezentantka Polski.

Marcin Lepa: Od Serbii zaczynaliśmy też mistrzostwa świata, wtedy wydawało się, że są to faworyci do medalu. Teraz, pod wodzą Nikoli Grbicia grają ładnie i skutecznie. Ale my skupmy się na nas - myślisz, że ma znaczenie to, kto będzie selekcjonerem czy raczej ważne jest to, że mamy duży potencjał i to wystarczy do osiągnięcia dobrego wyniku?

Małgorzata Glinka-Mogentale: Wydaje mi się, że drużyna jest bardzo dobra, ale trener też jest bardzo ważną częścią zespołu. Władze postanowiły, że potrzebna jest zmiana i miejmy nadzieję, że będzie to zmiana na lepsze. W drużynie brakuje paru mistrzów świata, ale trzeba wierzyć w tych, którzy są w kadrze i mówić im, że są najlepsi.

Mam nadzieję, że dla Ciebie to też było duże przeżycie, takie aktywne wzięcie udziału w losowaniu...

To było dla mnie wyjątkowe i bardzo dziękuję, że mogłam tu być w takim ważnym dla europejskiej siatkówki wydarzeniu. To było wielkie przeżycie, które będę długo pamiętać.

 

Cały wywiad w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze