Kadziewicz: Powinniśmy być zadowoleni z losowania

Siatkówka

Były reprezentant Polski Łukasz Kadziewicz "na gorąco" ocenił losowanie grup mistrzostw Europy, w którym Polska trafiła na Serbię, Estonię i Finlandię. - Każdy będzie się starał się doszukiwać plusów i minusów, ale wydaje mi się, ze trafiliśmy tak, że powinniśmy być zadowoleni - stwierdził ekspert Polsayu Sport.

Marcin Lepa: Jaka jest Twoja ocena "polskiej" grupy?

Łukasz Kadziewicz: Jest mocno! Jak zobaczyłem Serbię, to stwierdziłem, że na otwarcie szykuje się nam kawał widowiska siatkarskiego. Teraz tych emocji będzie dużo i każdy będzie się starał się doszukiwać plusów i minusów, ale wydaje mi się, ze trafiliśmy tak, że powinniśmy być zadowoleni.

Mnie bardziej przeraża fakt, że później trafiamy ewentualnie na kogoś z grupy C, gdzie grały będą Rosja, Bułgaria, Słowenia i Hiszpania. Ewentualny bój barażowy lub ćwiercfinał - to dopiero będzie wyzwanie...

Pamiętamy już jedne mistrzostwa Europy i bój z Bułgarami. To chyba zostało cały czas w nas i jesteśmy chyba żądni rewanżu. To będą na pewno ciekawe mistrzostwa Europy i mam wrażenie, że i tym razem pojawi się drużyna, która będzie takim czarnym koniem, jakim była ostatnio Słowenia.

 

Cały wywiad w załączonym materiale wideo.

Marcin Lepa, psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze