Rooney zabalował! Wyciekły zdjęcia, które mówią wszystko

Piłka nożna
Rooney zabalował! Wyciekły zdjęcia, które mówią wszystko
fot. PAP

Wayne Rooney znów znalazł się na czołówkach gazet i portali, chociaż w tym przypadku z pewnością wolałby tego uniknąć. Tabloid "The Sun" dotarł do zdjęć, na których kapitan reprezentacji Anglii wygląda tak, jakby nie wylewał za kołnierz...

Piątkowe zwycięstwo Anglii nad Szkocją 3:0 musiało wprawić Rooneya w szampański nastrój. Jak poinformowali dziennikarze "The Sun", piłkarz w sobotnią noc wparował na przyjęcie weselne w pięciogwiazdkowym Grove Hotel w Hertfordshire. Towarzyszył mu Phil Jagielka.

 

31-latek nie wyglądał zbyt świeżo. Błędny wzrok, czerwone policzki... Według świadków, Rooney wypił morze alkoholu, ledwo trzymał się na nogach i miał problemy z wysławianiem się. W sumie bawił się do piątej nad ranem, w międzyczasie chętnie pozując do zdjęć, które właśnie wyciekły.

 

 

Nie wiadomo, czy wyskok gwiazdora reprezentacji Anglii  sprawił, że zabrakło go we wtorkowym sparingu z Hiszpanią (2:2). Oficjalnie pauzował z powodu kontuzji. Patrząc jednak na zdjęcia, można mieć co do tego wątpliwości.

 

Anglik być może zapijał smutki, bo ten sezon jest dla niego daleki od ideału. W Manchesterze United coraz częściej rozpoczyna mecze na ławce rezerwowych i mówi się, że będzie musiał pożegnać się z Old Trafford.

 

Zdjęcia Rooneya można obejrzeć TUTAJ.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze