Kolejna saga transferowa związana z Grosickim? Jest zainteresowanie klubu z Turcji

Piłka nożna
Kolejna saga transferowa związana z Grosickim? Jest zainteresowanie klubu z Turcji
fot. Cyfrasport

Antalyaspor jest podobno mocno zainteresowany sprowadzeniem Kamila Grosickiego. Zdaniem tureckich mediów w ewentualny zakup Polaka ma być zamieszany sam prezes Ali Safak Ozturk. Wydaje się jednak, że przenosiny do zespołu, który broni się przed spadkiem, nie będą dobrym rozwiązaniem.

Grosicki występował już w Turcji, ale w 2014 roku zmienił Sivasspor na Stade Rennais. Z pewnością był to udany ruch, gdyż poziom piłki nożnej we Francji stoi na nieco wyższym poziomie. Jego dobre występy zaowocowały też silną pozycją w reprezentacji Polski, której jest czołowym zawodnikiem, oraz zainteresowaniem innych klubów. Latem był bliski przeniesienia się na Wyspy Brytyjskie, lecz w ostatniej chwili Burnley zrezygnowało z tego transferu.

Czy powrót do Turcji byłby dobrym pomysłem? Do klubu, który co prawda wygrał ostatnie dwa ligowe spotkania, lecz zajmuje miejsce w strefie spadkowej? Nie o takim rozwoju z pewnością myśli Grosicki, mimo że Antalyaspor wydaje się być zdeterminowany. Według tureckiego "Turk Yurdu" prezes Ali Safak Ozturk chce złożyć osobistą wizytę piłkarzowi. Wierzy też, że Stade Rennais będzie zainteresowane sprzedażą Polaka.

Mimo wszystko taki ruch wydaje się mało prawdopodobny.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze