"Popek" i jego monstrualne auto: Prędzej je rozbiję niż sprzedam! (WIDEO)

Moto

Paweł "Popek" Mikołajuw (2-1, 2 KO) na gali KSW 37, 3 grudnia, w jednym z najważniejszych pojedynków zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (9-5, 1 NC, 3 KO, 2 SUB). "Popek" nie traci czasu i bardzo ciężko pracuje nad swoją formą z Marcinem Różalskim, ale w wolnych chwilach lubi spędzić trochę czasu jeżdżąc na swoich czterech kółkach. Czym jeździ samozwańczy Król Albanii?

Już 3 grudnia Paweł Mikołajuw stoczy swój pierwszy pojedynek dla organizacji KSW. W ostatnich miesiącach "Popek" przeszedł poważną transformację i dla sportów walki całkowicie odmienił swoje życie. Całe dnie podporządkowane są tylko i wyłącznie pod treningi, nad przebiegiem których bacznie czuwa trener Marcin Różalski.

Wolnego czasu pomiędzy zajęciami "Król Albanii" zbyt wiele nie ma, ale w wolnych chwilach znany raper lubi udać się na krótką przejażdżkę swoim Fordem Mustangiem GT z 5 generacji. Silnik o pojemności 4,6 litra potrafi rozpędzić auto do setki już w 5.4 sekundy, a maksymalna prędkość sięga powyżej 260 km/h. Pod maską kryje się ponad 300 koni mechanicznych.

Auto "Popka" w ostatnim czasie przeszło znaczną przemianę i zostało stuningowane pod właściciela. Na masce znajdziemy fragmenty pociętej blachy nawiązujące do blizn na twarzy Mikołajuwa, światła w kolorze zielonym odnoszą się do oczu zawodnika KSW, a na drzwiach znajdziemy liczbę "13", która jest ulubioną liczbą "Popka".

Zobaczcie w załączonym materiale wideo, jakim autem jeździ "Popek"!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze