Dobry mecz Rybusa! Szalona radość w szatni (WIDEO)

Piłka nożna
Dobry mecz Rybusa! Szalona radość w szatni (WIDEO)
fot. PAP

Maciej Rybus zagrał do 81. minuty w meczu Olympique Lyon z OSC Lille. Ekipa Polaka wygrała 1:0, a nasz reprezentant zaprezentował się z dobrej strony. Po meczu był czas na wielkie świętowanie w szatni.

Rybus naciągnął więzadło w kolanie i z tego powodu nie wystąpił w meczu reprezentacji Polski z Rumunią. Przyleciał jednak na zgrupowanie, ale jedynie na konsultacje z doktorem Jackiem Jaroszewskim. Teraz po urazie nie ma już śladu.


Polak wystąpił już w piątkowym meczu z Lille. Co ciekawe, zagrał na nowej-starej pozycji, czyli lewej pomocy. Przesunięcie go do drugiej linii okazało się dobrą decyzją. Zagrał dobre spotkanie i otrzymał jedne z lepszych not we francuskich dziennikach.

Po meczu był czas na radość. W szatni nie zabrakło świętowania sukcesu i głośnych śpiewów. Wszystko udokumentował sam Rybus i udostępnił ten filmik na swoim Twitterze.

Drużyna Macieja Rybusa wygrała to spotkanie 1:0. Do siatki w meczu z Lille trafił już w 3. minucie Maxwel Cornet, który wykorzystał dogranie Jordana Ferriego. Olympique wywalczył cenne trzy punkty, które pozwolą mu na utrzymanie kontaktu z ligową czołówką. Zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów i do podium traci cztery oczka. Lille jest osiemnaste, jeśli na tym miejscu skończy sezon będzie musiało grać baraże o utrzymanie w Ligue 1.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze