Góralski: Mogłem odejść do Turcji, ale na szczęście trener Probierz mnie zatrzymał

Piłka nożna

Jacek Góralski w Cafe Futbol przyznał, że na początku sezonu miał okazję odejść z Jagiellonii Białystok. – Była szansa przejścia do tureckiego klubu. Po czasie, muszę podziękować Michałowi Probierzowi. Może gdybym odszedł, to nie miałbym szansy zaprezentowania się w kadrze – powiedział Góralski.

Pomocnik Jagiellonii zadebiutował w narodowych barwach w meczu towarzyskim ze Słowenią. Piłkarz nie ukrywa, że kluczowa w tej sprawie była jego decyzja podjęta na początku sezonu. – Była taka sytuacja na początku sezonu, że chciałem odejść z klubu. Trener nie chciał mnie puścić. Była szansa przejścia do tureckiego klubu. Po czasie, muszę podziękować Michałowi Probierzowi. Może gdybym odszedł, to nie miałbym szansy zaprezentowania się w kadrze – powiedział Góralski.

 

Jagiellonia jest wiceliderem Lotto Ekstraklasy. Do Lechii Gdańsk traci jednak jedynie trzy punkty. – Cieszę się, że jestem w miejscu, w którym jestem. Trener na mnie stawia. Mam nadzieję, że w najbliższych kolejkach zdobędziemy jak najwięcej punktów i będziemy po rundzie jesiennej na pierwszym miejscu – zakończył Góralski.

 

Cała dyskusja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze