Górnik Zabrze - Miedź Legnica. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Górnik Zabrze - Miedź Legnica. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Na zakończenie 18. kolejki 1 ligi Górnik Zabrze na własnym obiekcie podejmie Miedź Legnica. W rywalizacji na inaugurację sezonu lepsza była ekipa Ryszarda Tarasiewicza. Jak będzie tym razem? Transmisja meczu Górnik Zabrze - Miedź Legnica od 17:30 w Polsacie Sport.

Obie drużyny przystąpiły do tej rywalizacji z ogromnymi oczekiwaniami i myślą o awansie. Jak się okazało w pierwszej bezpośredniej rywalizacji lepsza była Miedź. Grała ładny widowiskowy futbol i zdominowała rywala. Co prawda wygrała tylko 1:0, ale była zdecydowanie lepsza. - Nie chcemy wracać do początku sezonu. Wyciągnęliśmy z tego wnioski. Jednak bez takich meczów nie ma rozwoju zespołu. Pierwsze starcie z Miedzią pokazało nam, w którym miejscu jesteśmy - powiedział Marcin Brosz, trener Górnika.

 

Kolejne spotkania to dla obu zespołów duży zawód. Górnik zajmuje siódme miejsce, a Miedź dziewiąte. Nie tego te drużyny oczekiwały przed startem sezonu. – Gramy z zespołem, który nadal jest jednym z kandydatów do awansu. Kilku dobrych zawodników, klub który w najwyższej klasie rozgrywkowej ma wyrobioną markę – powiedział trener Tarasiewicz.

 

Transmisja meczu Górnik Zabrze - Miedź Legnica od 17:30 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze