Ronaldinho wraca do gry! Zagra w MLS?

Piłka nożna
Ronaldinho wraca do gry! Zagra w MLS?
fot. PAP

Jeszcze parę miesięcy temu Ronaldinho Gaúcho przyznał, że jego kariera jest blisko końca i w ciągu roku prawdopodobnie wycofa się z zawodowej gry w piłkę. Wszystko wskazuje jednak na to, że była gwiazda Barcelony jest blisko powrotu na boisko. Pozyskaniem zawodnika są bowiem zainteresowane kluby z Major League Soccer.

Brazylijczyk pozostaje bez klubu od 29 września 2015 roku, kiedy to skończył mu się kontrakt we Fluminense. W ostatnim czasie do menagerów ofensywnego pomocnika miały wpłynąć oferty z São Paulo, jednak zostały one odrzucone, gdyż reprezentanci Ronaldinho wyznali, że gracz nie jest zainteresowany występowaniem w ojczyźnie i niebawem podpisze umowę z jedną z drużyn występujących w MLS.

 

Na razie nie wiadomo gdzie dokładnie miałby występować Brazylijczyk, jednak niedawno z drużyną Los Angeles Galaxy rozstali się Robbie Keane i Steven Gerrard, a Frank Lampard zakończył swoją przygodę z NY City FC, tak więc kluby te są z pewnością zainteresowane zakontraktowaniem zawodnika o znanym nazwisku. Sprawa powinna wyjaśnić się na przestrzeni następnych kilku tygodni, ponieważ wielki finał amerykańskich rozgrywek jest zaplanowany na 10 grudnia.

 

Ronaldinho w swojej dotychczasowej karierze występował m.in. w takich potęgach jak: FC Barcelona, Paris Saint-Germain czy AC Milan.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze