KSW 37: Dzień z życia mistrza Borysa Mańkowskiego! (WIDEO)

Sporty walki

Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 SUB) już 3 grudnia podczas KSW 37 po raz trzeci powalczy w obronie pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej. Poznaniak nie traci czasu i każdą chwilę poświęca na odpowiednie przygotowania. Jak wygląda dzień z życia Mańkowskiego? Obejrzyjcie materiał od organizacji KSW!

W krakowskiej Tauron Arenie już 3 grudnia dojdzie do długo wyczekiwanej gali KSW 37. W karcie walk aż trzy pojedynki mistrzowskie, a bohaterem jednego z nich będzie Borys Mańkowski. Reprezentant Ankos MMA Poznań po raz trzeci powalczy w obronie tytułu kategorii półśredniej, a jego rywalem będzie doświadczony Anglik John "The One" Maguire, który zapowiada zwycięstwo nad Polakiem.

Mańkowski jednak nie ma zamiaru oddawać mistrzostwa i zapowiada najlepszą formę w swoim życiu. - Nie miałem takiego tlenu jeszcze nigdy. Czuję głód walki i wszystko podporządkowałem pod przygotowania - mówił kilka dni temu w wywiadzie dla Polsatsport.pl. Mańkowski każdą wolną chwilę poświęca na ciężkie treningi, odpowiednią dietę i właściwą regenerację zmęczonego organizmu.

Możemy być pewni, że w przypadku mistrza kategorii średniej wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Przez wielu ekspertów właśnie pojedynek polsko-angielski może okazać się najciekawszym starciem całej rozpiski KSW 37. Mańkowski jest bardzo pewny siebie, ale nie bezpodstawnie. Dlaczego? Zobaczcie dzień z życia mistrza KSW!

W załączonym wideo materiał przygotowany przez organizację KSW oraz zapowiedź walki Mańkowski vs Maguire!

mt, Polsat Sport, KSW

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze