Oświeciński przed KSW 37: Dla Bedorfa zrobię wszystko, ale... musi obronić pas!

Sporty walki

Tomasz Oświeciński w rozmowie z Polsatsport.pl zdradził, że bardzo blisko przyjaźni się z Karolem Bedorfem (14-2, 5 KO, 3 SUB), mistrzem kategorii ciężkiej organizacji KSW. Według znanego aktora "Coco" nie będzie miał problemów z obroną mistrzowskiego pasa podczas KSW 37. - Karol obroni pas. Tym bardziej, że będę u niego w szatni - powiedział Oświeciński.

Oświeciński i Bedorf mieli okazję razem prowadzić niedawno program o tematyce MMA. Panowie podobno bardzo szybko znaleźli wspólny język, a po zakończeniu produkcji utrzymują bliski kontakt. - Karol to świetny chłopak i jest super facetem. Mogę powiedzieć, że się przyjaźnimy - zdradził aktor.

Bedorf już 3 grudnia podczas KSW 37 będzie bronił pasa mistrzowskiego w kategorii ciężkiej. Jego rywalem będzie niebezpieczny Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr., ale według Oświecińskiego rezultat pojedynku jest oczywisty.

- Karol obroni pas mistrzowski, nie ma innej opcji. Z Karolem będę już na kilka dni przed walką, a dodatkowo po walce również dotrzymam mu towarzystwa. Będę również w jego szatni. Będę parzył mu kawę, zrobię dla niego wszystko, ale musi obronić pas mistrzowski - mówił Oświeciński.

W załączonym materiale wideo rozmowa z Tomaszem Oświecińskim.

Justyna Kostyra, mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze