Langil ukarany przez Legię. Konsekwencje środowej imprezy

Piłka nożna
Langil ukarany przez Legię. Konsekwencje środowej imprezy
fot. PAP

Steeven Langil zorganizował w środę imprezę, którą udokumentował rzetelnie na Snapchacie. Zdjęcia zostały szybko przechwycone przez internautów i wkrótce relację z mieszkania 28-latka śledziła cała Polska. Kolekcja butelek alkoholu, kłęby dymu, paru znajomych - w taki oto sposób legionista bawił się w środku tygodnia, kiedy jego koledzy wracali akurat z Dortmundu. Na reakcję klubu nie trzeba było długo czekać.

W czwartek mocno wczorajszy Langil musiał stawić się na treningu. Wcześniej jednak dyrektor sportowy Michał Żewłakow zaprosił go na rozmowę. Reprezentant Martyniki został ukarany finansowo - Legia nie podała wprawdzie konkretnej kwoty, ale w środowisku piłkarskim panuje opinia, że po środowej imprezie w klubie stracili cierpliwość i zimą 28-latek zostanie prawdopodobnie z Warszawy pogoniony.   

A oto przyczyny całej afery:

 

 

Langil rozegrał dla Legii w sumie 12 meczów, w których zdobył jedną bramkę. Ostatni raz wystąpił ze Sportingiem Lizbona, kiedy kompletnie nie wywiązywał się z założeń taktycznych i został zmieniony po pierwszej połowie.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie